Jak wesprzeć fundację Bo Cię Kocham?

Wszelkie zebrane środki przeznaczamy na zakup sprzętu medycznego i inną pomoc dla naszych Podopiecznych. Możesz wesprzeć naszą fundację na kilka sposobów:

• Wpłacając wolne datki na konto naszej fundacji. Nr konta: Raiffeisen Bank Polska S.A. 23 1750 0012 0000 0000 2376 8569.
  • Przekazując 1% swojego podatku. Nr KRS: 0000426815. W pozycji "Cel szczególny" należy wpisać: "dla Fundacji Bo Cię Kocham".
  • Zostając naszym wolontariuszem. Nie ma większej wartości na świecie niż bezinteresowna pomoc niesiona innym. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

pirat